חדשות חברתיות, אודות

כשכל משפחה חמישית חיה מתחת לקו העוני, כשהמספרים היבשים מספרים על יותר ממיליון ילדים רעבים בישראל, כשקשישים וניצולי שואה מקוששים שאריות מזון מפחי זבל בערוב יומם, כשאמהות חד הוריות מפרנסות אבל לא שורדות, כשאלפי בני נוער מסתובבים חסרי תעסוקה ברחובות ומדרדרים לסמים ולפשיעה, כשאחוז המובטלים רק מאמיר, כשעמותות הסיוע קורסות מעומס הפונים – צריך אתר חברתי חזק שיהיה הפה, האוזן והשופר שלכם.

אנחנו כאן בשבילכם. לשמוע את הסיפורים שלכם, שהרי כל אדם הוא עולם ומלואו, לפרסם את העוולות החברתיות, את קוצר ידם של הרשויות ומשרדי הממשלה, לנסות דרך האתר הזה לסייע לכם, להעלות למודעות הציבורית את המצוקות שלכם וכמובן לעשות כל שבידינו כדי לעזור.

את האתר הזה הקים שמעון סבג, מנהל עמותת "יד עזר לחבר", התומכת שנים ארוכות בנזקקים, ילדים ובני נוער במצוקה ובניצולי שואה. באמצעות האתר הזה מקווה סבג להמשיך ולחזק את כל מי שזקוק לסיוע דחוף ונתקל בעיקר בבירוקרטיה ובקשיחות לב של פקידים אטומים.

מדי יום נפרסם באתר כתבות במגוון נושאים וגם טורים אישיים של בעלי מקצוע ומומחים: רופאים, עורכי דין, מאמנים אישיים, אנשי כלכלה וחברה, עיתונאים מובילים ועוד. הם ינסו – איש איש בתחומו – לתת לכם עצות וטיפים לשיפור אורח חייכם.

והכי חשוב שתזכרו: אנחנו כאן בשבילכם. תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות הדואר האלקטרוני: hevrati.news@gmail.com